Formula 1 GRUB Temaları

30 Ekim 2021’de, taraftarı olduğum Mercedes-AMG Petronas Formula 1 Takımı renkleriyle bir GRUB teması yaptım.

Mercedes-AMG Petronas F1 GRUB Teması
Mercedes-AMG Petronas F1 GRUB Teması

Temayı kendim için hazırlamıştım. Ancak hazırlamaya başlamadan önce tüm temayı ücretsiz paylaşma düşüncesindeydim. Gecenin bir vakti sayısız denemeden sonra temayı tamamladım ve F1 Fan Voice, Reddit gibi birkaç yerde paylaştım.

Temanın demosu için tıklayın (YouTube).

Kaynak kod için tıklayın (GitHub).

Reddit’ten gelen geri bildirimlerden bazıları, Farklı takımlar için de temalar hazırlayıp hazırlamayacağım üzerineydi. Ben de birkaç gün sonra, Formula 1 2021 sezonundaki 10 takımın tamamı için tema hazırladım ve bunları da paylaştım.

Tema demoları için tıklayın (YouTube).

Kaynak kodlar için tıklayın (GitHub).

Formula 1 GRUB Temaları

Gelen geri bildirimler beni epey mutlu etti. İnsanların, desteklediği takımı bu temalarla göstermesi ve hatta kendi temalarını oluşturmak için fikir edinmeleri güzeldi.

Mercedes-AMG Petronas Formula 1 GRUB temasını, kendi cihazımda da ilk günden beri kullanıyorum. GNU/Linux ile kişiselleştirmenin dibine vurabilmek de ayrı bir keyif 🙂

Ancak gelen geri bildirimlerden biri var ki, beni baya şaşırttı. F1 Fan Voice’ta Mercedes-AMG forumunda temayı ilk paylaştığım zaman, bunun problem olabileceğini düşünmüştüm. Moderatörden gelen bir teşekkür, durumu 180 derece çevirmeyi başardı 🙂

Official Mercedes Fan Voice Community
Official Mercedes Fan Voice Community